Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy/ Vanseller Sieciowy

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz pracy? Jesteś komunikatywny, przedsiębiorczy, nastawiony na sukces?
    Dołącz do nas! Nie musisz posiadać doświadczenia handlowego.
    Kramel Invest - istniejąca od 29 lat, działająca w branży FMCG firma,
    partner strategiczny marek Wrigley oraz Mars

    obecnie poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Chrzanów, Oświęcim, Zator, Wadowice, Tychy

    Oferujemy:

    • udział w strukturach ogólnopolskiej firmy zatrudniającej ponad 500 pracowników;
    • atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie);
    • system szkoleń wdrażających;
    • opiekę i merytoryczne wsparcie podczas samodzielnej pracy;
    • niezbędne narzędzia pracy;
    • benefity pozapłacowe.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum wykształcenia średniego;
    • odpowiedzialności, rzetelności;
    • umiejętności skutecznej komunikacji;
    • prawa jazdy kat. B;
    • dobrej organizacji pracy;
    • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem.

    Opis stanowiska:

    • obsługa dedykowanej bazy punktów detalicznych;
    • dystrybucja produktów strefy przykasowej (gum Orbit, batonów Mars oraz innych słodyczy);
    • realizacja kompleksowej usługi Serwisu Strefy Kasy poprzez pełnienie roli mobilnego sprzedawcy produktów z oferty firmy Kramel.

    Praca w oparciu o własną działalność gospodarczą - oferujemy pełne wsparcie w zakresie dopełnienia formalności oraz pokrywamy wszelkie dodatkowe koszty związane z założeniem/ prowadzeniem działalności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kramel Invest Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim (97-300), ul. Gliniana 6 B, wpisanej do KRS pod numerem 580437 (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.