Oferta pracy

Krajowa Spółka Cukrowa SA

Przedstawiciel handlowy w Biurze Produktów Grupy

Krajowa Spółka Cukrowa SAO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów (budowa sieci sprzedaży)

  • nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży

  • dbanie o wyznaczony poziom dystrybucji asortymentów Biura Produktów Grupy KSC

  • monitorowanie lokalnego rynku

  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • znajomość rynku hurtowego, detalicznego i lokalnych sieci handlowych w regionie

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • wysokie kompetencje sprzedażowe

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

  • wysoka kultura osobista

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej firmie

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (Opieka Medyczna, PPE, karty Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. z siedzibą w Toruniu jest największym w Polsce i jednym z największych co do wielkości producentem cukru w Europie. Podstawowy przedmiot działalności stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne. Spółka prowadzi kompleksowe zarządzanie archiwami firm zewnętrznych w zakresie przechowywania, archiwizowania oraz brakowania dokumentów oraz inne działalności usługowe. Spółka jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, w której skład wchodzą spółki zależne i marki Polskie Przetwory, Pszczółka, Stoisław i Trzemeszno.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.