Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy w branży akcesoriów meblowych

SEVROLL - SYSTEM Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój przydzielonego rynku;

  • Analiza rynku i identyfikacja potrzeb klientów;

  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów;

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami;

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i marketingowych;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku;

  • Analiza rynku konkurencji;

  • Prowadzenie szkoleń;

  • Jeśli posiadasz doświadczenie w branży meblowej zgłoś się do Nas!

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – najlepiej w branży meblowej;

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi klientów;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Realizacja powierzonych zadań;

  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Umiejętności negocjacyjne;

  • Znajomość MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko;

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz atrakcyjny system wynagrodzeń i premii;

  • Szkolenia produktowe i możliwość rozwoju zawodowego;

  • Poszukujemy przedstawicieli handlowych dla naszych Autoryzowanych Partnerów.