Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy w branży akcesoriów meblowych

TCo.® Trading CompanyO firmie

4 500‐10 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

TCO. jod ponad 27 lat jest wyłącznym dystrybutorem okuć meblowych wiodących producentów europejskich. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 25 pracowników, z czego większość pracuje w firmie ponad 10 lat. TCO. prowadzi sprzedaż firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

W drodze do wymagającego klienta najważniejsze są JAKOŚĆ, ESTETYKA, FUNKCJA.

Twoje zadania:

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – m.in. dużych producentów mebli, stolarzy, hurtownie akcesoriów meblowych i studia meblowe
  • Dynamiczny rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach
  • Monitorowanie rynku

Twój profil:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży (B2B) w branży meblowej
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z producentami mebli
  • Min. wykształcenie średnie - preferowane techniczne
  • Zapał do pracy i wytrwałość
  • Optymizm i wiara w siebie
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Miejsce zamieszkania: woj. mazowieckie lub woj. lubelskie

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki, prowizja od obrotów
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy (segment C - Skoda Octavia)
  • Nowoczesny system komunikacji - system komputerowy usprawniający pracę handlowca + laptop
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy