Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy w branży beauty – salony fryzjerskie

JBS Beauty

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z salonami fryzjerskimi na powierzonym terenie (sektor B2B)

  • Utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość branży fryzjerskiej

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Pensja stała + prowizja + premia zadaniowa (bez górnego limitu)

  • Pakiet szkoleń wdrażających do pracy (plus wsparcie przełożonego i zespołu)

  • Zapewnimy służbowy samochód, telefon, tablet

  • Możliwość wykorzystywania samochodu służbowego do celów prywatnych

  • Intuicyjna, dedykowana platforma do obsługi klientów

  • Możliwość szybkiego awansu poziomego

  • Szerokie wsparcie marketingowe (atrakcyjne oferty handlowe, akcje promocyjne)

  • Płaska struktura, polityka otwartych drzwi

  • Dajemy możliwości rozwoju zawodowego

  • Praca w ambitnym zespole dającym możliwości rozwoju oraz wsparcie

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do karty MultiSport na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

JBS Beauty

JBS Beauty – partner salonów fryzjerskich z ponad 30-letnim doświadczeniem. Jeden z liderów profesjonalnego rynku fryzjerskiego. Wyłączny przedstawiciel marki GOLDWELL (top 3 marek fryzjerskich w Polsce).

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do jednego z najlepszych zespołów w branży!

Aplikacje (CV i list motywacyjny) z dopiskiem Przedstawiciel Handlowy prosimy przesyłać za pomocą formularza do 23.07.2021 dostępnego poniżej pod przyciskiem APLIKUJ.