Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SKN SP. Z O.O.
Generalny przedstawiciel marki Bornit Hydroizolacje w Polsce
poszukuje:

Opis stanowiska:

  • doradztwo techniczno-handlowe
  • przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych

Wymagania:

  • znajomość branży budowlanej - HYDROIZOLACJE
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie o stabilnej pozycji
  • samodzielne stanowisko
  • praca w młodym zespole
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o. o., ul. Kościelna 1, 47-300 Krapkowice, www.bornit.com.pl,
tel.: 77 440 41 71

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o. o. z siedzibą w Krapkowicach  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji na stanowisku wskazanym w ogłoszeniu.

Jeśli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu  prosimy dodatkowo o zamieszenie w CV następującej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o. o. z siedzibą w Krapkowicach danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Informację o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.skn.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy