Przedstawiciel Handlowy w Branży Budowlanej

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-06-25
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-07-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Marma Polskie Folie Sp. z o. o., jeden z wiodących producentów folii i opakowań polietylenowych na rynku europejskim poszukuje osób na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    W BRANŻY BUDOWLANEJ
    Miejsce pracy: woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie klientów
    • budowa i utrzymanie dobrych relacji z klientami
    • przygotowanie prezentacji i ofert handlowych
    • prowadzenie rozmów i negocjacji
    • obsługa klienta w zakresie sprzedaży
    • monitorowanie potrzeb rynku
    • raportowanie wyników sprzedaży
    • obsługa reklamacji

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży budowlanej, szczególnie preferowana specjalność pokrycia dachowe i izolacje budowlane
    • znajomość rynku w zakresie technologii pokryć dachowych i izolacji budowlanych
    • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem, kreatywność i samodzielność w działaniu i poszukiwaniu możliwości rynkowych
    • dobra znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta
    • uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • podstawowa znajomość programów biurowych Word, Excel
    • własna działalność gospodarcza

    Oferujemy:

    • działalność w stabilnej firmie będącej liderem rynku folii polipropylenowych
    • dużą samodzielność w działaniu
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    • szkolenia techniczne
    Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ
    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Marma Polskie Folie Sp. z o.o. 02-676 Warszawa, ul. Postępu 15C, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Przesłanie CV jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych przez Marma Polskie Folie Sp. z o.o. która znajduje się tutaj
    Zadzwoń Aplikuj teraz