Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy w branży budowlanej (specjalność dachy)

MARMAO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • budowa i utrzymanie dobrych relacji z klientami

  • przygotowanie prezentacji i ofert handlowych

  • prowadzenie rozmów i negocjacji

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży

  • monitorowanie potrzeb rynku

  • raportowanie wyników sprzedaży

  • obsługa reklamacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży budowlanej, szczególnie preferowana specjalność pokrycia dachowe i izolacje budowlane

  • znajomość rynku w zakresie technologii pokryć dachowych i izolacji budowlanych

  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem, kreatywność i samodzielność w działaniu i poszukiwaniu możliwości rynkowych

  • dobra znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta

  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • podstawowa znajomość programów biurowych Word, Excel

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód, telefon, komputer)

  • pracę w stabilnej firmie będącej liderem rynku folii polipropylenowych

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (część stała + prowizja)

  • dużą samodzielność w działaniu

  • szkolenia techniczne

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

  • Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

  • Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

  • Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy

  • Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów

Co jeszcze zyskasz:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

  • Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

  • Inspirujące wyzwania zawodowe prowadzące do rozwoju Twoich kompetencji

  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

  • Elastyczne godziny pracy