Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy w branży e-commerce

Arena.pl Sp. z o.o. O firmie

Arena.pl Sp. z o.o.

Mielżyńskiego 14a

Poznań

Nasza firma zajmuje się obsługą platformy zakupowej arena.pl, zrzeszającej profesjonalnych sprzedawców.

W związku z dynamicznym rozwojem branży e-commerce, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego.

OPIS STANOWSKA:

Szukamy osoby energicznej i kreatywnej na stanowisko przedstawiciela handlowego. Wymagamy doświadczenia w sprzedaży, a ze względu na charakter pracy, preferujemy osobę posiadającą doświadczenie w pozyskiwaniu klientów w postaci sklepów. Praca stacjonarna w biurze w Poznaniu oraz mobilna na terenie Polski.

TWOJE ZADANIA

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (sklepów),
  • budowanie oraz utrzymywanie trwałych relacji z klientem,
  • wykonywanie indywidualnego planu handlowego,
  • przygotowanie i prezentacja oferty handlowej firmy,
  • budowanie i wdrożenie strategii sprzedaży,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • praca z biura w Poznaniu oraz mobilna na terenie Polski.

NASZE WYMAGANIA

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • preferowane doświadczenie w sprzedaży usług B2B i w pozyskiwaniu sklepów,
  • znajomość branży internetowej, e-commerce,
  • doświadczenie w budowaniu strategii sprzedaży,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

CO OFERUJEMY:

  • pracę pełną wyzwań w branży charakteryzującej się ciągłym rozwojem,
  • współpracę na podstawie umowy B2B,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję zależną od efektów,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer,
  • pakiet benefitów m. in. możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do karty sportowej

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV. Jesteśmy ciekawi kim jesteś, czego szukasz i co jest dla Ciebie ważne w nowej pracy.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w przesłanych plikach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych przez Arena.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kościelna 37, 60-537 Poznań, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Szczegółowe informacje dotyczące zakresu przetwarzania danych, odbiorcach, a także prawach i obowiązkach osób, których dane dotyczą zostały zawarte w Polityce Prywatności dostępnej pod adresem: https://pomoc.arena.pl/hc/pl/articles/360004973053-Polityka-Prywatno%C5%9Bci

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy