Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy w branży elektrotechnicznej

Elektro-Spark Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za aktywną sprzedaż materiałów elektrotechnicznych oraz budowanie stałych relacji z klientami na ustalonym obszarze kraju.

Zakres zadań obejmuje:

sporządzanie ofert

pozyskiwanie zamówień

wprowadzanie zamówień do systemu ERP

nadzór nad prawidłowością realizacji zamówień klientów

nadzór nad kompletnością dokumentów sprzedaży

utrzymywanie stałych kontaktów z klientami

penetrację rynku elektrotechnicznego

Zakres zadań nie obejmuje prowadzenia magazynu ani transportu towaru.

Wysyłka towaru będzie następowała z magazynu centralnego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w handlu jako handlowiec lub przedstawiciel handlowy w branży elektrotechnicznej

  • wysoka samodzielność, kreatywność oraz komunikatywność,

  • silna motywacja i umiejętność organizacji czasu pracy,

  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność,

  • umiejętność kształtowania własnego czasu pracy,

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracy na systemach informatycznych klasy ERP

To oferujemy

  • współpracę z rzetelną i dynamiczną firmą o dobrej sytuacji finansowej,

  • profesjonalne szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • samochód służbowy do użytku firmowego i niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),

  • gruntowne przeszkolenie z wiedzy dotyczącej branży elektrotechnicznej,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami.

O nas

Działamy na rynku od 1991 roku, jesteśmy dziś jednym z najbardziej nowoczesnych i doświadczonych dostawców produktów dla branży elektrotechnicznej w Polsce. Dziś nasze oddziały znaleźć można w całej Polsce.

Zatrudniamy 110 osób.

Sprzedaż firmy wynosi 160 mln zł.