Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy w branży FMCG

TAN-VIET International S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • • obsługę i rozwój klientów na podległym terenie,
  • • aktywną sprzedaż produktów z portfolio firmy do klientów,
  • • realizację planów sprzedażowych,
  • • analizę rynku detalicznego na podległym terenie,
  • • budowanie długofalowych kontaktów z klientami,
  • • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • • minimum 1 roku doświadczenia w pracy na stanowisku: Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG,
  • • znajomości rynku detalicznego na podległym terenie,
  • • umiejętności pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych kontaktów,
  • • silnej motywacji do pracy, dynamizmu w działaniu oraz zdolności negocjacyjnych,
  • • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • • dobrej organizacji czasu pracy oraz systematyczności,
  • • wykształcenia minimum średniego,
  • • wyników badań/książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • • prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • • możliwość pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami,
  • • możliwość samodzielnego podejmowania decyzji,
  • • samochód oraz telefon służbowy,
  • • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • • ubezpieczenie grupowe,
  • • prywatna opieka medyczna.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • paczki świąteczne

TAN-VIET International S.A.

TAN - VIET International S.A. - spółka działająca na krajowym i międzynarodowym rynku spożywczym zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy w branży FMCG, Kraków