Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy w branży FMCG

MS Sales Support Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zwiększanie udziałów firmy poprzez sprzedaż produktów znanych marek,
  • realizowanie założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie w kanale tradycyjnym,
  • utrzymywanie kontaktu ze stałymi Klientami i wspieranie ich w procesie generowania zamówień,
  • egzekwowanie ustaleń wynikających z umów centralnych, dbanie o ekspozycję,
  • implementacja materiałów POS,
  • raportowanie efektów pracy.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży w kanale tradycyjnym w branży FMCG,
  • potrafisz budować długofalowe relacje z Klientami,
  • stawiasz sobie ambitne cele i zadania,
  • jesteś otwarty na współpracę z zespołem,
  • cechuje Cię świetna organizacja pracy i odpowiedzialność,
  • posiadasz aktywne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • premię uzależnioną od wyników,
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
  • narzędzia pracy.

MS Sales Support Sp. z o. o.

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).

Przedstawiciel Handlowy w branży FMCG, Warszawa