Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
OPTIMAL MW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Przedstawiciel handlowy w branży łożysk

OPTIMAL MW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i promocja produktów firmy;

  • utrzymywanie doskonałych relacji z klientami;

  • poszukiwanie nowych kierunków dotarcia do klientów i aktywne ich pozyskiwanie;

  • organizowanie pracy przedstawicielstwa handlowego;

  • zapewnienie odpowiedniej jakości realizowanych zamówień;

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn);

  • znajomość zagadnień i doświadczenie w branży łożyskowej mile widziana;

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;

  • dyspozycyjności (praca w terenie);

  • wysokich zdolności interpersonalnych i umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami;

  • prawa jazdy kategorii B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu;

  • znajomość obsługi komputera (w szczególności Microsoft Office);

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;

  • umiejętności pracy w zespole;

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • stałą pensję + system premiowy;

  • narzędzia pracy (laptop, samochód, telefon komórkowy);

  • uczestnictwo w rozwoju firmy, cieszącej się dużym uznaniem na rynku;

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Optimal MW sp. z o.o. sp. k. to ogólnopolska firma z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym, działająca od 25 lat w branży łożysk tocznych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Zainteresowane osoby obowiązkowo prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (mile widziane referencje) klikając w przycisk Aplikuj