Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy w branży medycznej i farmaceutycznej

RUE CAMBON sp. z o.o.O firmie

  • Mehoffera 10
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

RUE CAMBON sp. z o.o.

Mehoffera 10

Kraków

RC-Medical (marka należąca do RUE CAMBON sp. z o.o.) dystrybutor oraz importer środków ochrony osobistej poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

W naszej ofercie znajdują się produkty jednorazowe, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przede wszystkim placówek medycznych, ale także innych przedsiębiorstw, zwłaszcza w wyniku pandemii COVID-19.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i przedstawicielem MGI Medical oferującym przede wszystkim produkty MUMU (rękawice).

Zatrudniając się w RC-Medical, staniesz się częścią firmy będącej w fazie dynamicznego wzrostu.

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwaniem nowych klientów - negocjowanie i podpisywanie umów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • współpraca z klientami zagranicznymi
  • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami
  • zdobywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z placówkami ochrony zdrowia
  • uzyskiwanie informacji o aktualnych potrzebach placówek medycznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy handlowca w branży medycznej, farmaceutycznej lub na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne
  • język angielski (inne języki mile widziane)
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w negocjowaniu umów
  • samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • wysokie kwalifikacje sprzedażowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00
  • Korzystne warunki finansowe (podstawa + premia od sprzedaży, premie kwartalne)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Miłą atmosferę w pracy, w młodym, ambitnym zespole z pozytywną energią

Zapraszamy do przesyłania swojego CV klikając w przyciska aplikowania. Mile widziane kilka słów o swoim doświadczeniu w branży.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RC-Medical zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne