Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy w branży medycznej

PPH PIWI FEMMAO firmie

  • Pomorska 41, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PPH PIWI FEMMA

Pomorska 41

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • promocja i sprzedaż produktów ( odzież ochronna , odzież medyczna, ŚOI, kombinezony, maseczki, rękawice ) na rynku szpitali, placówek medycznych i klinik.

  • przygotowywanie i obsługa przetargów

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • umacnianie wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego / farmaceutycznego

  • silna orientacja na realizację celów

  • umiejętność tworzenia strategii sprzedażowej

  • umiejętności komunikacji: przekazywania wiedzy, prezentacji produktów przed szerszym gronem słuchaczy, utrzymywania długofalowych relacji z klientem

  • doskonała organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność

  • umiejętności obsługi komputera, MS Office

  • prawo jazdy kategorii B

  • energia i dynamizm w działaniu

  • łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych

  • odwaga, pewność siebie, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów

  • elastyczność działania, dyspozycyjność

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • formę zatrudnienia do uzgodnienia: etat lub B2B

  • zatrudnienie w stabilnej firmie z 30 letnim doświadczeniem

  • atrakcyjne wynagrodzenie + prowizję

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • dobrą atmosferę pracy

  • możliwości rozwoju i awansu