Przedstawiciel Handlowy w Branży Medycznej

Technoana O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Firma Technoana istnieje na rynku od 1996 r.
Rozpoczęliśmy swoją działalność od dystrybucji ciśnieniomierzy oraz termometrów elektronicznych japońskiej marki Citizen, stając się wyłącznym importerem tych produktów w Polsce.
Z czasem wprowadziliśmy do naszego asortymentu produkty medyczne do ochrony stóp marki Ana oraz Do. Tobell.
Od 2007 roku oferujemy wyroby ortopedyczne znanego producenta, firmy Variteks, która dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu postrzegana jest jako solidny producent profesjonalnych wyrobów ortopedycznych.
Nasza oferta to nie tylko szerokie spektrum asortymentu, ale również potwierdzona normami oraz certyfikatami europejskimi jakość produktów.

Opis stanowiska:
  • obsługa aptek i sklepów medycznych,
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych w wyznaczonym rejonie działania,
  • przedstawianie ofert i umów handlowych,
  • obsługa aktualnych i nowo pozyskanych klientów poprzez regularny kontakt, wsparcie merytoryczne i marketingowe,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • planowanie i raportowanie wizyt u klientów,
  • kreowanie wizerunku firmy.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w branży medycznej,
  • doświadczenie i sukcesy w handlu,
  • zdolność negocjacji i budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • dobra prezencja,
  • umiejętność tworzenia prezentacji produktu,
  • obsługa komputera,
  • uczciwość i wysoki stopień kultury osobistej,
  • otwartość, zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
  • dynamizm w działaniu i chęć rozwijania własnych umiejętności,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • premia w zależności od wyników,
  • samochód służbowy,
  • telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, List motywacyjny, referencje jeśli są)
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy