Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy w Branży Medycznej

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Technoana

Firma Technoana istnieje na rynku od 1996 r.
Rozpoczęliśmy swoją działalność od dystrybucji ciśnieniomierzy oraz termometrów elektronicznych japońskiej marki Citizen, stając się wyłącznym importerem tych produktów w Polsce.
Z czasem wprowadziliśmy do naszego asortymentu produkty medyczne do ochrony stóp marki Ana oraz Do. Tobell.
Od 2007 roku oferujemy wyroby ortopedyczne znanego producenta, firmy Variteks, która dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu postrzegana jest jako solidny producent profesjonalnych wyrobów ortopedycznych.
Nasza oferta to nie tylko szerokie spektrum asortymentu, ale również potwierdzona normami oraz certyfikatami europejskimi jakość produktów.

Region: pomorskie
Opis stanowiska:
  • obsługa aptek i sklepów medycznych,
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych w wyznaczonym rejonie działania,
  • przedstawianie ofert i umów handlowych,
  • obsługa aktualnych i nowo pozyskanych klientów poprzez regularny kontakt, wsparcie merytoryczne i marketingowe,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • planowanie i raportowanie wizyt u klientów,
  • kreowanie wizerunku firmy.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w branży medycznej,
  • doświadczenie i sukcesy w handlu,
  • zdolność negocjacji i budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • dobra prezencja,
  • umiejętność tworzenia prezentacji produktu,
  • obsługa komputera,
  • uczciwość i wysoki stopień kultury osobistej,
  • otwartość, zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
  • dynamizm w działaniu i chęć rozwijania własnych umiejętności,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • premia w zależności od wyników,
  • samochód służbowy,
  • telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, List motywacyjny, referencje jeśli są)
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się