Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej

MOTOVISION SP. Z O.O.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – m.in. serwisy, sklepy motoryzacyjne
  • Sprzedaż i promocja produktów firmy
  • Dynamiczny rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy
  • Monitorowanie rynku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu jako przedstawiciel w terenie
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenie min. średnie
  • Silna motywacja i dobra organizacja pracy
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność, komunikatywność i samodzielność

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Autonomię w realizacji powierzonych celów
  • Samochód służbowy
  • Smartfon z systemem sprzedaży
  • Atrakcyjny system motywacyjny- system premiowy
  • Dodatkowe wynagrodzenie za osiągnięty cel miesięczny
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Aktualnie poszukujemy Przedstawiciela handlowego w branży motoryzacyjnej na:

  • części woj. dolnośląskiego i opolskiego.

MOTOVISION SP. Z O.O.

Producent oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych marek VISEE, VOGO o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej. Aktualnie poszukujemy Przedstawiciela handlowego w branży motoryzacyjnej na części woj. dolnośląskiego i opolskiego. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w polskiej firmie - nie korporacji, jeśli szukasz stabilizacji i potrafisz dać od siebie tyle ile oczekujesz, ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej, dolnośląskie