Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy w branży odzieżowej

  • pomorskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Losan jest to znana hiszpańska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją odzieży.
    Swoją działalność rozpoczęła w 1985 r.
    Celem firmy Losan jest rozszerzenie sieci sprzedaży i współpraca z nowymi klientami w Polsce.
    Obecnie firma sprzedaje swoją odzież do ponad 4.000 firm w ponad 40 krajach.
    Losan wszedł na rynek polski i rozpoczął swoją kampanię, którą będzie prowadzić i rozwijać przez następne lata.

    W związku z powyższym,

    poszukujemy osoby do pracy w wyznaczonych rejonach, na stanowisku:

    Zadania:

    • pozyskiwanie kontaktów handlowych na terenie podległych województw
    • organizacja i prowadzenie w różnych miastach spotkań handlowych  oraz kontraktacji
    • utrzymywanie relacji ze stałymi oraz potencjalnymi klientami
    • monitoring płatności podległych klientów
    • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i wizerunek firmy
    • udział w targach, konferencjach i imprezach branżowych
    • planowanie pracy i zadań na kolejne miesiące
    • badanie rynku i produktów pokrewnych
    • wyznaczanie celów i przegląd wyników sprzedaży

    Wymagania:

    • minimum dwuletniego doświadczenia w branży odzieżowej
    • umiejętności budowania oraz utrzymywania długofalowych relacji z klientami
    • samodzielności i entuzjazmu w działaniu
    • doskonałej organizacji czasu pracy
    • własnej działalność gospodarczej
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • własnego samochodu i gotowości do przemieszczania się na podległym terenie

    Oferujemy:

    • rozwojową pracę w dynamicznym zespole
    • samodzielne stanowisko
    • możliwość połączenia pracy z inną działalnością
    • prowizyjny system wynagradzania
    • współpracę z jednym z wiodących producentów odzieży w Europie
    • duży i atrakcyjny teren sprzedaży

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny), klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."