Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej

OFFSET DRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założeń budżetu sprzedaży na terenie Polski
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • koordynacja wycen, prezentacji ofert i rozwoju nowych projektów
  • ścisła współpraca z biurem obsługi klienta
  • monitorowanie i raportowanie informacji z rynku

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży produktów i usług w branży poligraficznej
  • samodzielność i elastyczność w działaniu
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • zdolności negocjacyjne
  • dyspozycyjność
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowa o pracę na cały etat
  • szkolenia przed rozpoczęciem pracy
  • szkolenia rozwojowe płatne przez firmę
  • narzędzia pracy : samochód, telefon, laptop
  • praca zdalna
  • praca pn-pt

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

OFFSET DRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Od 31 lat oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę poligraficzną. Specjalizujemy się w druku wysokiej jakości do formatu B1. Wykonujemy m. in. katalogi, foldery, opakowania, pudełka, kalendarze, książki i czasopisma, etykiety, ulotki, plakaty i wiele innych. Nasza produkcja oparta jest o certyfikat ISO, ponieważ stawiamy na wysokie standardy produkcji i dbałość o najwyższą jakość naszych druków. Nasza firma to nie tylko budynki i dobrze wyposażony park maszynowy, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą świetnie współpracujący ze sobą zespół 70 osób – pasjonatów druku. Jesteśmy gotowi podjąć się niemal każdego druku – począwszy od nieskomplikowanych produktów, aż po druki wymagające, związane z ustawianiem kolorów farb i tynków – w czym jesteśmy pionierami na polskim rynku. Naszym celem jest doskonale wykonany produkt, który spełni oczekiwania naszych klientów.

Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej, dolnośląskie