Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy w Branży Produkcyjno-Przemysłowej

Würth Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wągrowiec
    Wągrowiec, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów z branży produkcyjno-przemysłowej
  • Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie (zakłady przemysłowe, zakłady produkcyjne, współpraca z działami utrzymania ruchu)
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firm

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B, mile widziane w branży technicznej
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym lub w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość lokalnego rynku oraz topografii regionu
  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne
  • Posiadasz zapał do pracy oraz wytrwałość w dążeniu do celu
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy (segment B/C)
  • Nowoczesny system komunikacji - tablet ipad usprawniający pracę handlowca
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Würth Polska Sp. z o.o.

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 31 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 690 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 37 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Przedstawiciel Handlowy w Branży Produkcyjno-Przemysłowej, Wągrowiec