Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy w branży rur i profili stalowych

AKWIB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Górnicza 1
    Kłobuck, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Górnicza 1

Kłobuck

Firma AKWIB BRZĘCZEK - producent rur i profili stalowych , ogłasza rekrutację na stanowisko Przedstawiciela Handlowego

Jesteś osobą komunikatywną, wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą, chce Ci się pracować, jesteś urodzonym Handlowcem, a wreszcie chcesz zdecydowanie podnieść Twój poziom życia?

Zapraszam do Zespołu.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów
  • Sporządzanie ofert i wycen;
  • Telefoniczny, mailowy oraz osobisty kontakt z klientem ( Praca 3-4 dni w terenie , 1-2 dni w biurze w Kłobucku );
  • Dbałość o wysoką jakość usług oferowanych klientom.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży rur i profili stalowych
  • własna baza klientów
  • otwartość
  • komunikatywność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kat. "B”
  • podstawowa obsługa komputera
  • zorientowanie na wysoką sprzedaż
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (podstawa + premia uzależniona od wyników)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia rozwojowe w tematyce handlowej
  • przyjazną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne