*Zgodnie z RODO i stanowiskiem Urzędu Ochrony Danych Osobowych kandydat nie musi umieszczać zgody na przetwarzanie danych dla celów obecnej rekrutacji w swoim CV. W tym przypadku zgodą kandydata będzie jego „aktywne działanie”, czyli przesłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy w branży ślubnej

VOCALE sp. z o.o.

  • Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec (pow. nowosądecki), Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów (pow. krakowski), Stary Sącz, Niepołomice, Brzeszcze, Czarny Dunajec (pow. nowotarski), Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Tuchów, Węgrzce Wielkie (pow. wielicki), Słomniki, Książ Wielki (pow. miechowski), Kraków

  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • research rynku i przygotowywanie bazy potencjalnych Klientów

  • praca na dedykowanym rozwiązaniu Vocale Sales

  • realizacja planów sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • Proces sprzedażowy jest realizowany w oparciu o rozmowę telefoniczną a następnie indywidualne spotkanie z zespołem muzycznym

Nasze wymagania

  • pełne przekonanie, że dobra sprzedaż jest możliwa dopiero po zrozumieniu potrzeb klienta a następnie pokazaniu jak jego biznes skorzysta na proponowanym rozwiązaniu,

  • warunek konieczny - min. 2 lata doświadczenia sprzedażowego na stanowisku przedstawiciela handlowego lub kierownika sprzedaży, najlepiej w branży FMCG,

  • wysokie umiejętności interpersonalne,

  • czynnego prawa jazdy kat. B,

To oferujemy

  • oferujemy wysokie podstawowe wynagrodzenie i najwyższą prowizję na rynku, bez górnych limitów

  • bezkonkurencyjny produkt na rynku - jedyne dedykowane rozwiązanie

  • zapewnimy Ci pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych z wewnętrznymi trenerami

  • oferujemy pracę pełną wyzwań z możliwością ciągłego rozwoju (szukamy kogoś na lata, nie na “chwilę”)

  • stworzony przez Vocale CRM do zarządzania bazą klientów

O nas

Vocale to dynamicznie rozwijająca się firma z branży technologicznej (software house), która stworzyła system dedykowany zespołom muzycznym.

Poszukujemy pewnych siebie, komunikatywnych i pełnych energii kandydatów zainteresowanych rozwojem w sprzedaży produktu IT.