Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy w Branży Spożywczej

HEBAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

HEBAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Handlowa 6

Warszawa

Hebar jest grupą osób motywowanych wewnętrzną potrzebą rozwoju i wspólnym celu zbudowania przedsiębiorstwa o ogólnokrajowym zasięgu. Wynikiem naszej pracy ma być zadowolenie klientów we wszystkich kanałach sprzedaży. Pamiętaj – Nam zależy bardziej! Przedmiotem naszej działalności jest konfekcjonowanie i sprzedaż bakalii. Czytaj dalej, jeśli powyższy opis pasuje również do Ciebie i chciałbyś lub chciałabyś sprzedawać najlepsze produkty na rynku.

W ramach rozwoju struktur sprzedaży rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy W Branży Spożywczej

Idealny kandydat uwielbia kontakt z ludźmi i bardzo szybko nawiązuje nić porozumienia z nowo poznanymi osobami. Jest energiczny, konsekwentny, ale i elastyczny - szuka okazji i rozwiązań tam, gdzie inni widzą problemy. Jest dobrym słuchaczem a pozyskaną wiedzę potrafi przekuć w dobrze dopasowaną propozycję sprzedaży. Potrafi złagodzić silne obiekcje cenowe.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż bakalii do sklepów detalicznych (praca mobilna)
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Bieżąca obsługa i rozwój przydzielonych klientów
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów
  • Monitorowanie działań konkurencji

Oczekiwania:

  • Silna, wewnętrzna motywacja do rozwoju i osiągania celów
  • Samodzielność, zorganizowanie, systematyczność
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, przede wszystkim łatwość nawiązywania relacji
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Prawo jazdy kat. B i minimum 2 lata praktyki

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie we współpracy z klientami detalicznymi i znajomość rynku bakalii
  • Przebyte szkolenia w zakresie obsługi klienta i negocjacji

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B (własna działalność gospodarcza)
  • Prowizję zależną do wyników pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy