Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy w branży Transport, Spedycja, Logistyka

SEWASPEDO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zajmujemy się organizacją spedycji, transportu krajowego i międzynarodowego.

W zakres naszych usług wchodzi kompleksowa obsługa transportu towarów na terenie Polski i Unii Europejskiej. Działamy w branży od 25 lat.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów z terenu kraju i całej Unii Europejskiej,
  • nawiązywanie i budowanie relacji handlowych z klientami,
  • przygotowywanie ofert spedycyjnych i transportowych,
  • współpraca z klientami, logistykami, spedytorami, pracownikami biura,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku handlowca,
  • umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej,
  • łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z klientami,
  • dobrej organizacji pracy oraz umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • samodzielności i zorientowania na działanie,
  • kultury osobistej.

Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

Jesteś osobą energiczną z poczuciem humoru? Łatwo dogadujesz się z ludźmi? Znasz rynek? Można na Tobie polegać? Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy ,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy
  • powietrze wolne od stresu – cenimy pasje i samodzielność a nie sztywne schematy, ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to co do niego należy
  • wolne weekendy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami .

Ogłoszenie archiwalne