Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy w branży usługowej

SellWiseO firmie

5 000–7 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów z branży TSL na usługi celne oraz magazynowe
  • Aktywne prowadzenie kampanii prospectingowych – widoczność w social mediach oraz działania marketingowe
  • Docieranie do MŚP oraz dużych firm
  • Przeprowadzenie klienta przez cały proces sprzedażowy (od dotarcia do klienta, poprzez kwalifikację, badanie potrzeb, przygotowanie oferty, prowadzenie negocjacji, aż po zamknięcie sprzedaży)
  • Raportowanie w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w docieraniu i sprzedaży w branży logistycznej lub transportowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Gotowość do odbycia miesięcznego szkolenia w siedzibie firmy w Kaliszu
  • Doświadczenie we współpracy z dystrybutorami i firmami produkcyjnymi sprzedającymi na eksport / kupującymi poza UE
  • Swoboda w rozmowach z dyrektorami handlowymi, logistyki oraz finansowymi

To oferujemy

  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w PL
  • Miesięczne wdrożenie i pełne przeszkolenie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – komputer, telefon, samochód
  • Wynagrodzenie składające się ze stabilnej podstawy w wysokości 5-7 tys. zł netto na umowę B2B oraz premię za wyniki
  • Możliwość awansu w strukturach firmy i zbudowanie własnego zespołu handlowego
  • Wsparcie zgranego zespołu na każdym etapie pracy

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Sellwise to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm doradczo-szkoleniowych w Polsce. Wspieramy zarówno małe, średnie, jak i duże organizacje w skalowaniu biznesu przez doradztwo, szkolenia i rekrutacje. Tę rekrutację prowadzimy dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w dostarczaniu profesjonalnych usług celnych włącznie z magazynem celnym. Mają fajny pomysł na rozwój unikalnego biznesu, dbając przy tym o każdy aspekt.

O rekrutacji

Tworzą zespół świadomych i lubiących się osób, a praca zespołowa jest dla nich solidnym gruntem prowadzenia biznesu. Poszukujemy osoby, która dołączy do tego świetnego zespołu i zasili dział agencji celnej o doświadczonego handlowca.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideorozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

Przedstawiciel Handlowy w branży usługowej, Łódź