Przedstawiciel Handlowy w branży wydawniczej

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wydawnictwo Jedność, jedno z największych i najstarszych wydawnictw w Polsce poszukuje osoby na stanowisko:

    Region pracy:

    • województwo małopolskie
    • województwo śląskie
    • województwo dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • profesjonalna obsługa stałych klientów,
    • realizacja planów sprzedaży książek na podległym obszarze,
    • monitorowanie płatności u kontrahentów,
    • pozyskiwanie nowych punktów obsługi: księgarnie, hurtownie
    • realizacja planów i zadań promocyjnych w punktach sprzedaży,
    • uczestnictwo w imprezach branżowych: targach, spotkaniach i konferencjach
    • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kontrahentami,
    • dbałość o wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej jako przedstawiciel handlowy,
    • mile widziana znajomość rynku księgarskiego i wydawniczego,
    • prawo jazdy kat. B
    • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
    • dobra organizacja pracy,
    • wysoka kultura osobista,
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy (podstawa + premia).
    • profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet).
    Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przysyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny klikając przycisk:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"