Przedstawiciel Handlowy w Dziale Rynku Tradycyjnego w Biurze Produktów Grupy

Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów hurtowych i detalicznych w rynku tradycyjnym

  • pozyskiwanie nowych klientów (budowa sieci sprzedaży)

  • nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży

  • dbanie o wyznaczony poziom dystrybucji asortymentów Biura Produktów Grupy Krajowej Grupy Spożywczej S.A.

  • monitorowanie lokalnego rynku

  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • znajomość rynku hurtowego, detalicznego i lokalnych sieci handlowych w regionie

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • wysokie kompetencje sprzedażowe

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

  • wysoka kultura osobista

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej firmie

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (Opieka Medyczna, PPE, karty Multisport)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Krajowa Grupa Spożywcza S.A., zbudowana na bazie Krajowej Spółki Cukrowej S.A., jej strukturach oraz zapleczu administracyjnym jest liderem w Polsce w branży rolno - spożywczej w segmentach: cukrowym, słodyczy, zbożowo-młynarskim, nasiennym, skrobiowym oraz rolnym. Krajowa Grupa Spożywcza S.A to także największy w Polsce i jeden z największych co do wielkości producentów cukru w Europie. Krajowa Grupa Spożywcza to silny, narodowy koncern rolno-spożywczy, którego misją jest najwyższej jakości produkcja rolno-spożywcza dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy