Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy w Dziale Zakupów

BIOSYSTEM S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Odlewnicza 68

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne prowadzenie zakupów elektroodpadów (zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) w sektorze B2B (głównie firmy z odpadowej, spożywczej oraz sieci handlowe)

  • negocjowanie najbardziej optymalnych warunków handlowych

  • podtrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi Kontrahentami

  • pozyskiwanie nowych Kontrahentów

  • bieżąca obsługa Klientów (telefoniczna/mailowa/spotkania)

  • raportowanie w systemie CRM i BDO (Baza Danych o Odpadach)

  • praca w terenie i w biurze

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku handlowym min. 3 lata

  • łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi

  • zdolności negocjacyjne

  • umiejętność słuchania i argumentowania

  • dobra organizacja pracy własnej

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B.

  • dobra znajomość pakietu Office

  • doświadczenie w branży odpadowej będzie dużym atutem

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w pracę w renomowanej firmie w branży ochrony środowiska

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • samochód służbowy

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do abonamentu w sieci fitness

  • pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karta sportowa

Biosystem SA działa jako spółka konsolidująca grupę firm z sektora ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Głównym obszarem działalności firmy jest recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEiE). Spółka jest właścicielem Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego w Bolęcinie oraz właścicielem dwóch organizacji odzysku.

Przewiń do profilu firmy