Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy w firmie regenerującej wyświetlacze

INTERNATIONAL TRADE EQUIPMENT sp. z o.o.O firmie

4 000‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Kasprowicza 81/85
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

INTERNATIONAL TRADE EQUIPMENT sp. z o.o.

Kasprowicza 81/85

Warszawa

INTERNATIONAL TRADE EQUIPMENT jest firmą zajmującą się profesjonalną regeneracją wyświetlaczy w telefonach iPhone. Nasze doświadczenie i ambicje wprowadzają nową jakość na rynku regeneracji wyświetlaczy w telefonach komórkowych. Firma skupia się na współpracy z dużymi firmami, głównie z Europy środkowej i Zachodniej.

Zakres obowiązków:

  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców
  • sporządzanie oraz wdrażanie działań marketingowych, a także w razie konieczności ich korygowanie
  • działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów
  • prezentację oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów
  • negocjacje warunków zawieranych transakcji
  • realizacje zamówień ze strony klientów; dostawę towaru
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • testowanie naprawionych i zakupionych wyświetlaczy
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
  • prowadzenie i tworzenie bazy danych klientów
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Komunikatywność
  • Rzetelne wykonywanie obowiązków
  • Znajomość języka Polskiego oraz Angielskiego na wysokim poziomie
  • Znajomość języka Niemieckiego mile widziana
  • Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność zarządzania grupą pracowników
  • Punktualność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: Podstawa + system prowizyjny
  • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Możliwość rozwoju i zdobycia dużego doświadczenia
  • Zarządzanie grupą pracowników
  • Pracę w młodej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Odpowiednie warunki pracy
  • Przyjazną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy