Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy w kanale HORECA

Podravka Polska Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesu sprzedażowego, realizowanie założonych planów sprzedażowych na rynku HORECA
  • budowanie długofalowych relacji z Kilentami
  • sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów
  • udział w negocjacjach lub renegocjacjach dotychczasowych kontraktów
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • monitorowanie działań konkurencji na rynku gastronomicznym
  • nastawienie na realizację celów

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży FMCG
  • znajomość specyfiki rynku HORECA
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • miejsce zamieszkania: Białystok

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • samochód służbowy, telefon komórkowy
  • pracę samodzielną i pełną wyzwań
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Przedstawiciel Handlowy w kanale HORECA, lubelskie