Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy w kanale HORECA

Podravka Polska Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych na rynku HORECA

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • sukcesywne pozyskiwanie nowych Klientów

  • udział w negocjacjach lub renegocjacjach dotychczasowych kontraktów

  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami

  • monitorowanie działań konkurencji na rynku gastronomicznym

Nasze wymagania

  • nastawienie na realizację celów

  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz dobra organizacja pracy

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży FMCG

  • znajomość specyfiki rynku HORECA

  • prawo jazdy kat. B

  • preferowane miejsca zamieszkania: Olsztyn i okolice

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • samochód służbowy, telefon komórkowy

  • pracę samodzielną i pełną wyzwań

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy