Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy w Kanale Nowoczesnym

IGLOTEX

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja budżetów sprzedażowych na podległym terenie,

  • realizacja zadań sprzedażowych oraz jakościowych

  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami i umacnianie profesjonalnego wizerunku firmy,

  • efektywne zarządzanie promocjami,

  • weryfikacja i monitoring zamówień,

  • nadzór nad pracą serwisantów, hostess i animatorów,

  • przygotowywanie raportów z wynikami sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,

  • znajomość specyfiki współpracy z klientami sieciowymi,

  • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • wykształcenie min. średnie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • systematyczność i terminowość,

  • zaangażowanie oraz kreatywność.

To oferujemy

  • pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej, silnej marce,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • kompleksowy program wdrożeniowy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dostęp do prywatnej oferty medycznej,

  • możliwość przystąpienia do PPE,

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • niezbędne narzędzia pracy

Etapy rekrutacji
1

Prześlij swoje CV

2

Selekcja aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Weryfikacja kandydata

5

Informacja zwrotna

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności.

Obszar pracy: woj. mazowieckie i woj. łódzkie