Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy w kanale tradycyjnym

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Krapkowice, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kompania Piwowarska S.A.
Szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: woj opolskie – powiaty krapkowicki, głubczycki, kędzierzyńsko- kozielski

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ:

  • zaangażowaną i pełną pasji,
  • nastawioną na rozwój i oczekującą wyzwań,
  • świetnie współpracującą w zespole,
  • umiejącą nawiązywać i budować długotrwale relacje,
  • mającą doświadczenie w branży FMCG (jest to dla nas duży atut),
  • potrafiącą analizować dane i wyciągać wnioski…
…dołącz do nas i rozpocznij pracę jako przedstawiciel handlowy w kanale tradycyjnym.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • rozwój marek KP poprzez zwiększanie ich dostępności i widoczności w miejscu sprzedaży,
  • odpowiedzialność za wizerunek naszych marek poprzez doskonały merchandising,
  • budowanie doskonałych relacji w naszymi klientami,
  • prowadzenie ciekawych projektów dotyczących rozwoju nowych marek KP.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

  • stawiamy na TWÓJ ROZWÓJ, oferujemy m.in. udział w programie, przygotowującym do certyfikacji przedstawiciela handlowego wsparty indywidualnymi treningami w rynku; dostęp do platformy e-learningowej i udział w szkoleniach dostosowany do indywidualnego planu rozwoju,
  • dbamy o  BEZPIECZEŃSTWO m.in. poprzez udział w programie Świadomy Kierowca,
  • praca dla właściciela najlepiej sprzedających się marek piwnych w Polsce (m.in. Żubr, Tyskie i wiele innych),
  • możliwości awansów wewnętrznych i programy rozwojowe dla najlepszych,
  • samochód służbowy (również do celów prywatnych), telefon, tablet,
  • prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny (w tym kartę Multisport), system motywacyjny, deputat piwny i wiele innych korzyści,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Kompanię Piwowarską,
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia w zależności od osiąganych wyników).

DOŁĄCZ DO NAS I STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ FASCYNUJĄCEGO ŚWIATA PIWA!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy