Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy w kanale tradycyjnym

Doctor Brew Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż produktów oraz wprowadzanie standardów merchandisingowych ,
  • efektywne zarządzanie podległym terenem, obsługa klientów i rozwój sprzedaży,
  • monitorowanie rynku i konkurencji,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marek portfelowych,
  • przygotowywanie prezentacji produktowych u klientów,
  • organizowanie akcji promocyjnych i spotkań z klientami,
  • udział w targach i festiwalach branżowych,
  • degustacja piw rzemieślniczych i regionalnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziana znajomość branży piwowarskiej / rynku piwowarskiego),
  • bardzo dobra znajomość technik sprzedażowych i merchandisingowych
  • otwartość na zmiany oraz chęć do rozwoju,
  • bardzo dobra organizacji pracy własnej,
  • łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu relacji,
  • prawo jazdy kategorii B.

Umiejętności:

  • Szybka i sprawna praca pod presją czasu,
  • Praca zespołowa i skuteczna komunikacja,
  • Analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów,
  • Wysoka orientacja na cele oraz odpowiedzialność za realizowane zadania.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się Firmie,
  • Stabilne zatrudnienie oparte na zasadach partnerstwa i dobrej współpracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy