Kompania Piwowarska

Przedstawiciel handlowy w kanale tradycyjnym

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój marek KP poprzez zwiększanie ich dostępności i widoczności w miejscu sprzedaży,

  • odpowiedzialność za wizerunek naszych marek poprzez doskonały merchandising,

  • budowanie doskonałych relacji w naszymi klientami,

  • prowadzenie ciekawych projektów dotyczących rozwoju nowych marek KP.

Nasze wymagania

To oferujemy

  • stawiamy na TWÓJ ROZWÓJ, oferujemy m.in. udział w programie, przygotowującym do certyfikacji przedstawiciela handlowego wsparty indywidualnymi treningami w rynku; dostęp do platformy e-learningowej i udział w szkoleniach dostosowany do indywidualnego planu rozwoju,

  • dbamy o BEZPIECZEŃSTWO m.in. poprzez udział w programie Świadomy Kierowca,

  • praca dla właściciela najlepiej sprzedających się marek piwnych w Polsce (m.in. Żubr, Tyskie i wiele innych),

  • możliwości awansów wewnętrznych i programy rozwojowe dla najlepszych,

  • samochód służbowy (również do celów prywatnych), telefon, tablet,

  • prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny (w tym kartę Multisport), system motywacyjny, deputat piwny i wiele innych korzyści,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Kompanię Piwowarską,

  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia w zależności od osiąganych wyników).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, miedzy innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd'sa oraz kolekcje specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach, a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategie „Postaw na piwo” promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energie, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Przewiń do profilu firmy