Oferta pracy

OPTIM HUMAN Sp. z o.o

Przedstawiciel Handlowy w obszarze renowacji zabytków

OPTIM HUMAN Sp. z o.oO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ważna 13 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa agencyjna
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie projektów inwestycyjnych r -> zabytków do renowacji, rozumiane jako nawiązywanie kontaktów z klientami, badanie nieruchomości poprzez dokładny opis stanu faktycznego oraz dokumentacji zdjęciowej,

  • Zarządzanie relacją z klientem -> słuchanie, analizowanie potrzeb, stałe wsparcie przy realizacji projektu,

  • Współpraca z zespołem technicznym, analizowanie napływających zapytań przez stronę internetową oraz składanie ofert potencjalnym klientom,

  • Udział przy tworzeniu ofert handlowych,

  • Śledzenie postępu prac na poziomie handlowym,

  • Comiesięczne raportowanie do Dyrektora Spółki w zakresie działalności handlowej,

  • Analizuj rynek i działania konkurencji,

  • Szukaj potencjalnych klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w poszukiwaniu klientów w obszarze związanym z renowacją zabytków,

  • Umiejętności negocjacyjne oraz bardzo dobrze rozwinięty zmysł handlowy,

  • Własna sieć kontaktów w zakresie odnowy dziedzictwa narodowego oraz konserwatorów zabytków,

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie handlowe w branży technologii konserwacyjnych lub budowlanych,

  • Zdolność do osiągania długoterminowych celów,

  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Gotowość do wyjazdów i pracy w terenie,

  • Zdolność do kreatywnego myślenia i wprowadzania innowacji,

  • Zaangażowanie w pracę i motywacja wewnętrzna,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość j. francuskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę na terenie: Wrocław, Kraków, Toruń, możliwe wyjazdy służbowe do Polski i Francji,

  • Wynagrodzenie prowizyjne: Pakiet roczny 5% od min 2.000.000 zł

  • Istnieje możliwość zmiany warunków wynagrodzenia na wynagrodzenie stałe, jeśli kandydat uzasadni swoje zaangażowanie.

Jesteśmy agencją wspierającą działalność biznesów, powstałą dzięki zaangażowaniu zespołu EXCO A2A Polska Sp. z o.o. – spółki doradczo-konsultingowej działającej w Polsce od 1999 roku i będącej lokalnym przedstawicielem międzynarodowej grupy Kreston.

Przewiń do profilu firmy

Dla naszego Klienta – firmy, która jako jedyna zajmuje się wykonywaniem suchego i całkowicie bezinwazyjnego czyszczenia elewacji w technice Facades Gommage®, a także specjalizującej się w czyszczeniu fasad oraz w kompleksowych pracach konserwatorskich obiektów, poszukujemy doświadczonego Przedstawiciela Handlowego w obszarze rynku architektonicznego.