Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy w Polsce oraz w Europie

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    GRUPA LUXPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k
    Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, od 25 lat działająca na rynku reklam, druku wielkoformatowego oraz obsługi imprez.
    Naszymi klientami są m.in. duże koncerny z Polski i zagranicy.
    Miejsce pracy: Tychy

    Opis stanowiska:

    • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów i usług
    • Budowanie własnej bazy stałych klientów na terenie Polski i Europy
    • Działania zmierzające do stałego zwiększenia sprzedaży
    • Koordynacja zamówień Drukarni Wielkoformatowej
    • Współpraca z działem handlowym

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy Przedstawiciela Handlowego w zakresie wydruków wielkoformatowych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Organizacja własnej pracy
    • Prawo jazdy kat "B"

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Stabilne zatrudnienie
    • Program benefitowy MuliSport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.