Oferta pracy

ARGENTA

Przedstawiciel Handlowy w Segmencie Przemysłowym

ARGENTAO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 20 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż asortymentu spółki na powierzonym terenie

  • ustalanie szczegółów warunków współpracy i nadzorowanie prawidłowego jej przebiegu;

  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami na powierzonym terenie;

  • doradztwo merytoryczne i techniczne w zakresie produktów z portfolio firmy;

  • dbałość o realizację założonych planów sprzedażowych;

  • monitorowanie działań konkurencji;

  • sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Biologia, Biotechnologia, Mikrobiologia lub pokrewne) – warunek konieczny;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium;

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;

  • mile widziana znajomość Prawa Zamówień Publicznych;

  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie;

  • komunikatywność, dokładność, sumienność, asertywność;

  • umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy;

  • umiejętność pracy z pod presją czasu i w warunkach stresowych;

  • umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • motywacyjny system premiowy uzależniony od realizacji targetu

  • prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ZFŚS

  • pakiet szkoleń wdrażających

  • możliwość użytkowania auta służbowego do celów prywatnych

ARGENTA

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje