Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy w sprzedaży detalicznej

BUDMAT Bogdan Więcek

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i sprzedaż

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych,

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych,

  • Realizacja szczegółowych warunków współpracy z klientami i nadzór nad jej prawidłowym przebiegiem,

  • Reprezentacja firmy w podległym regionie; monitorowanie rynku i działań konkurencji,

  • Planowanie własnych działań oraz bieżące ich raportowanie.

Nasze wymagania

  • Lubisz pracę związaną z doradzaniem i sprzedażą,

  • Znasz w jakikolwiek sposób branżę rynku dachowego i materiałów budowlanych,

  • Jesteś aktywna/y i lubisz pracę w terenie,

  • Masz ukształtowane umiejętności interpersonalne predysponujące do pracy z klientami detalicznymi.

To oferujemy

  • Pracę w prężnej firmie o znanej marce i profesjonalnym zespole,

  • Wysokie prowizje za pozyskiwanie i utrzymywanie klientów,

  • Samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy,

  • Wsparcie merytoryczne oraz Back Office.