Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy w Wydziale Aparatury Medycznej

Meden - Inmed Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie oraz wdrażanie na rynek nowoczesnego portfolio firmy Richard Wolf na terenie województw kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego;

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami;

  • planowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń w obszarze swojej specjalizacji;

  • realizację planów sprzedaży;

  • współpracę merytoryczną w tworzeniu materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Podział czasu pracy
70%

realizacja planu sprzedażowego

15%

pozyskiwanie nowych klientów

15%

szkolenie personelu medycznego z obsługi urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki medyczne, m.in. inżynieria biomedyczna, biotechnologia, kierunki lekarskie);

  • umiejętności sprzedażowe widoczne w wynikach sprzedaży;

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami;

  • wysoka motywacja oraz zaangażowania w pracę;

  • dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista;

  • umiejętność logicznego myślenia i uczenia się na błędach;

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1 (część rozmowy odbędzie się w języku angielskim);

  • umiejętność obsługi programu Excel;

  • aktualne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu zamówień publicznych.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, w której podejmowanie wyzwań i orientacja na cel skutkuje widocznymi wynikami;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;

  • umowę o pracę;

  • uczestnictwo w szkoleniach w kraju i zagranicą (produktowych, specjalistycznych) umożliwiających podnoszenie kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • praca z coachem

  • praca zdalna

Miejsce pracy

  • województwa: kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie