Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych (ADO) przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Meden-Inmed Sp. z o.o., ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin, e-mail [email protected] Z Inspektorem Ochrony Danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Meden - Inmed Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy w Wydziale Rehabilitacji

Meden - Inmed Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i promocja sprzętu rehabilitacyjnego wiodących marek (krajowych i zagranicznych) na podległym terenie województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego;

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami;

  • realizacja planów sprzedaży;

  • udział w targach, konferencjach oraz eventach sportowych;

  • koordynowanie procesów zamówień i dostaw produktów do Klientów;

  • koordynowanie i organizowanie szkoleń;

  • sporządzanie ofert dla działów zamówień publicznych;

  • współpraca merytoryczna w tworzeniu materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki medyczne, m.in. fizjoterapia, biotechnologia, kierunki lekarskie);

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami;

  • umiejętności sprzedażowe widoczne w wynikach sprzedaży;

  • wysoka motywacja oraz zaangażowania w pracę;

  • dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista;

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1 (część rozmowy odbędzie się w języku angielskim);

  • aktualne prawo jazdy kat. B;

  • mile widziana wiedza z zakresu zamówień publicznych.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w której podejmowanie wyzwań i orientacja na cel skutkuje widocznymi wynikami;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;

  • umowę o pracę;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • pakiet opieki medycznej po okresie próbnym;

  • dofinansowanie do pakietu sportowego po okresie próbnym;

  • dołączenie do zespołu profesjonalistów pracujących z prawdziwą pasją;

  • uczestnictwo w szkoleniach w kraju i zagranicą (produktowych, specjalistycznych) umożliwiających podnoszenie kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Tak się u nas pracuje