Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy w Zespole Sprzedaży Dystrybucyjnej

ORLEN OIL Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedaży, w tym również celów dystrybucyjnych na powierzonym terenie (województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie)

  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami

  • Prowadzenie negocjacji warunków zawieranych transakcji z dotychczasowymi i potencjalnym klientami

  • Pozyskiwanie nowych odbiorców na powierzonym terenie

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych

  • Prowadzenie analiz danych sprzedażowych, rynku oraz monitoring działań konkurencji, raportowanie

  • Komunikacja z klientami w zakresie prowadzonych promocji, akcji marketingowych oraz aktywny udział w działaniach promocyjnych Spółki

  • Reprezentowanie ORLEN OIL na targach i innych wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Umiejętności handlowe poparte min. 2 letnim doświadczeniem

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków

  • Wysokie zdolności interpersonalne w zakresie komunikacji, budowania relacji

  • Sprawne posługiwanie się MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej i/lub środków smarnych

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w firmie należącej do czołowej Grupy Kapitałowej w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • System premii i nagród

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

ORLEN OIL to Spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN zajmująca się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych dla przemysłu i motoryzacji.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej