Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2017-01-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BPH - British Publishing House Ltd

Polska redakcja międzynarodowego wydawnictwa encyklopedycznego poszukuje doświadczonych Przedstawicieli Handlowych oraz Dziennikarzy. Chętnie z pokolenia 40+.

Czeka na Państwa niezwykle interesująca praca polegająca na kontaktach z ciekawymi, często również znanymi ludźmi oraz na promocji inspirujących i nowoczesnych produktów wydawniczych.

Region: warmińsko-mazurskie
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Opis stanowiska:

Oferujemy Państwu pracę w charakterze niezależnego i samodzielnego Redaktora/Przedstawiciela Handlowego. Państwa zadanie będzie polegało na przeprowadzaniu uprzednio umówionych przez redakcję ok. 4 wywiadów z ciekawymi osobistościami dziennie, zredagowaniu ich historii dla naszego kompendium wiedzy oraz na sprzedaży produktów naszego wydawnictwa.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy "w terenie"
  • szerokie horyzonty i zainteresowanie zagadnieniami społeczno-gospodarczym
  • umiejętność aktywnego słuchania i zainteresowania innych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • gotowość do działania w promieniu max. 70 km wokół miejsca zamieszkania
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • komputer z dostępem do Internetu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja od obrotu)
  • ciekawą pracę, dającą możliwość nawiązania kontaktu i obcowania z wyjątkowymi osobami
  • profesjonalnie opracowane dokumenty i techniki sprzedaży
  • szkolenia wstępne i doskonalące
  • przyjazną, swobodną i nie-korporacyjną atmosferę współpracy

Będą Państwo promować dobrze przyjęty na polskim rynku markowy produkt wydawniczy, jednocześnie będą Państwo mieli szerokie pole do działania oraz swobodę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się