Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2018-03-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ID: 79797

    TWOJE ZADANIA CO BĘDZIESZ ROBIŁ:

    • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami
    • Prowadzenie negocjacji handlowych, opracowanie ofert specjalnych i przygotowywanie umów dla klientów biznesowych
    • Wspieranie terminowego dostarczanie produktów i usług przypisanym klientom
    • Organizowanie szkoleń i prezentacji dotyczących usług i produktów dla klientów obsługiwanego segmentu

    TWÓJ PROFIL CZEGO OCZEKUJEMY:

    • Doświadczenie w sprzedaży oraz pozyskiwaniu klientów biznesowych
    • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej (mile widziane)
    • Orientacja na cel i klienta
    • Zdolność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta
    • Wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne, autoprezentacyjne i organizacyjne
    • Prawo jazdy kat. B
    • Obsługa komputera w ramach pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

    OFERUJEMY CO ZYSKUJESZ

    • Pakiet szkoleń wstępnych
    • Dostęp do bazy obecnych Klientów
    • Wysokie, ponadprzeciętne wynagrodzenie prowizyjne
    • Liczne konkursy sprzedażowe i produktowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.