Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2018-03-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno – budowlanym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata do pracy na terenie woj. warmińsko-mazurskiego i woj. podlaskiego
    na stanowisko:

    Od kandydatów do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

    • co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
    • minimum średniego wykształcenia,
    • znajomości produktów z zakresu dekoracji wewnętrznej i zewnętrznej oraz branży budowlanej,
    • umiejętności z zakresu technik sprzedaży i negocjacji,
    • wysokich umiejętności interpersonalnych i samodzielnego działania,
    • przedsiębiorczości oraz inicjatywy,
    • prawa jazdy kat. B,
    • znajomości pakietu MS Office,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie zgodnie ze standardami firmy,
    • umacnianie wizerunku firmy na rynku i w sieci dystrybucji,
    • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy,
    • opieka nad klientami i zdobywanie nowych.

    Oferujemy:

    • możliwość  pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i szkolenia,
    • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,
    • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.
    Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk aplikowania.

    lub STEGU sp. z o.o. ul Dworcowa 8, 46-025 Jełowa.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"