Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

PersonGlobalO firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PersonGlobal to grupa bardzo doświadczonych rekruterów, którzy szlify zawodowe nabierali w wielu międzynarodowych korporacjach oraz mniejszych firmach zarówno w Polsce, Rosji, na Ukrainie, jak i w wielu innych miejscach na świecie. Jesteśmy pasjonatami rekrutacji, dlatego selekcje pracowników nie traktujemy jako pracę, a raczej jako nasze hobby.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy
kandydatki/kandydata na stanowisko:
CAŁA POLSKA

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Przygotowywanie umów i dokumentacji
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie
  • Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center

Wymagania:

  • Zapał do pracy i nastawienie na sukces
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 3000 zł netto + premia
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon
  • Elastyczny grafik pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy