Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

TROPICAL Tadeusz OgrodnikO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Kompleksowa obsługa bieżących kontrahentów,
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Raportowanie z podjętych działań i ich wyników.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży zoologicznej będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy z zespołem,
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych,
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w kierowaniu pojazdem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, tablet,
  • Kompleksowe szkolenia produktowe,
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników i wypoczynku dzieci z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Przedstawiciel Handlowy, warmińsko-mazurskie