Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Agrolok Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż nawozów, nasion, komponentów paszowych do gospodarstw rolnych

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie handlowe

  • wykształcenie minimum średnie

  • dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pracę na terenie powiatu zamieszkania kandydata

  • konkurencyjne wynagrodzenie – płaca zasadnicza + premia od każdej sprzedaży

  • wdrożenie do pracy, wsparcie na każdym etapie pracy

  • samochód i inne narzędzia pracy

  • prywatna opieka medyczna

  • szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

Agrolok Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną, którą wyróżnia w 100% polski kapitał. Aktualnie zatrudniamy już ponad 1000 pracowników. Swoją pozycję na rynku rolnym budujemy nieustannie od 1990 roku, Działamy na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy

Twoje miejsce pracy to Twój powiat zamieszkania