Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Tubądzin Management Group Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami oraz dbanie o najwyższy poziom obsługi
  • rozwój sieci detalicznej
  • dbanie o wyniki sprzedaży w podległych punktach handlowych
  • realizowanie działań marketingowych i promocyjnych w wyznaczonym regionie
  • aktualizacja ekspozycji
  • profesjonalne reprezentowanie firmy oraz dbałość o jej wizerunek
  • opracowywanie raportów z wykonanych działań

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku handlowym będzie atutem
  • znajomość rynku budowlanych materiałów wykończeniowych mile widziana
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • systematyczność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • wysoka motywacja do pracy
  • znaczący poziom kultury osobistej
  • umiejętności organizacyjne

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i kreatywnym zespole
  • niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań (samochód służbowy, laptop, telefon, tablet)
  • szerokie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • praca na podstawie umowy o pracę
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych szkoleniach
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym i korzystania z pakietu medycznego
  • bony okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci
  • zniżki pracownicze na produkty firmy

W przypadku pytań, prosimy o kontakt - tel.: (42) 710 37 79 lub (42) 710 37 12.

Przedstawiciel Handlowy, warmińsko-mazurskie