Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

P.H.U FARKOM Ireneusz LasekO firmie

5 7009 000 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • regularne odwiedzanie obecnych klientów oraz nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami

  • wprowadzanie nowych produktów do punktów sprzedaży

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • monitorowanie rynku

  • raportowanie bieżących wyników pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży budowlanej

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • otwartości i chęci zdobywania nowej wiedzy

  • umiejętności planowania i dobrej organizacji własnej pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomości obsługi komputera

To oferujemy

  • przyjazne warunki pracy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dużą samodzielność, dającą możliwość rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet ...)

P.H.U FARKOM Ireneusz Lasek

Jesteśmy obecnym na rynku od przeszło 16 lat producentem chemii budowlanej i dystrybutorem materiałów ogólnobudowlanych. Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju, stałe grono klientów i produkty cieszące się rosnącym zainteresowaniem.

Przewiń do profilu firmy

Preferowane miejsce zamieszkania

  • Ze względu na prowadzoną reorganizacje działu handlowego, preferujemy poniższe miejsca zamieszania:

  • Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie - Preferowane miejsce zamieszkania w północnej części województwa podlaskiego lub we wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego

  • Małopolskie i Podkarpackie - Preferowane miejsce zamieszkania we wschodniej części województwa małopolskiego lub zachodniej części województwa podkarpackiego

  • Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie - Preferowane miejsce zamieszkania w południowej części województwa pomorskiego lub północnej części województwa kujawsko-pomorskiego